Aktuality
antalyaspor.jpg

Super začátek - výhra v Istanbulu!

Tomu se říká podařený návrat! Antalyaspor se vrátil do nejvyšší turecké soutěže výhrou 3:2 nad týmem İstanbul Başakşehir na jeho hřišti. Domácí dokázali dvakrát v průběhu zápasu vyrovnat, potřetí se jim už ale odpovědět nepodařilo. Dvě branky Antalyasporu vstřelil kapitán Eto´o, jednu přidal Emrah Başsan. Obě branky Eto´a byly nádherné, první po sólovém útoku, druhá po nechytatelném voleji.

Ondřej Čelůstka při své ligové premiéře v dresu Antalyasoru odehrál celých devadesát minut na stoperu.

Nebyl to snadný zápas, ale jsme moc rádi, že jsme dokázali získat všechny tři body. Vyhráli jsme hned v prvním zápasem, navíc proti soupeři, který skončil v minulém ročníku na pátém místě turecké ligy,“ zhodnotil zápas pro naše stránky Ondra Čelůstka.

Hrál jsem na stoperu a cítil jsem se dobře,“ dodal. Nastoupil s číslem 28, které si sám vybral. „Chtěl jsem se vrátit k číslu, se kterým se mi v Turecku dařilo,“ vysvětlil.

Dalším soupeřem bude ve druhém kole Gençlerbirliği SK, se kterým se svěřenci trenéra Yusufa Simseka utkají v neděli 23.srpna od 20:45 našeho času.

 

Medipol Başakşehir - Antalyaspor 2:3 (0:1)

Branky: 46. Doka, 60.Çikalleshi – 22. Emrah Başsan, 50. a 64. Eto'o

Antalyaspor: Fornezzi – Omer Kandemir, Čelůstka, Lokman Gör, Kvesić, Chico (26. Zeki Yildirim), Emrah Başsan (87. Emre Akbaba), Erman Kılıç (71. Serdar Özkan) Bekmezci, Lazarevič, Eto'o

Partneři: