Aktuality
stanbul_Başakşehir_F.K._logo.png

Začíná turecká liga – prvním soupeřem İstanbul Başakşehir

V sobotu 15. srpna od 21 hodin vstoupí Ondrův Antalyaspor do nového ročníku turecké ligy – představí se na stadionu Başakşehir Fatih Terim Stadium, kde hraje své zápasy İstanbul Başakşehir.

Sobotní soupeř postoupil do turecké ligy poprvé v roce 2007 a nejlepším umístěním pro něj bylo šesté místo. Před dvěma sezonami sestoupil, ale po roce se mu podařilo se do nejvyšší soutěže vrátit. V roce 2011 se probojovali dokonce do finále tureckého poháru. Istanbul už sezonu začal – představil se ve třetím předkole Evropské ligy, ve kterém ale v obou zápasech podlehl nizozemskému Alkmaaru, doma 1:2 a venku 0:2.

Máme za sebou přípravu, už se na začátek ligy těším. V generálce jsme proti našim juniorům vysoko zvítězili, ale až ostrý zápas ukáže, jak na tom doopravdy jsme. Přál bych si, abychom začali dobře a zabodovali, mohli bychom pak hrát ve větším klidu,“ řekl pro naše stránky Ondřej Čelůstka.

Ondra se vrací do turecké ligy téměř přesně po dvou letech. V letech 2011-14 působil v dresu Trabzonsporu a tam také prožil zatím nejúspěšnější období své kariéry. Naposledy za Trabzon nastoupil 8.sprna 2013 v předkole Evropské ligy UEFA proti Dynamu Minsk.

Partneři: