Aktuality
pozdrav.jpg

Předposlední kolo v Allianz Areně, bude vyprodaná?

Norimberk čeká poslední zápas venku v letošní sezoně. Svěřenci trenéra René Weilera se v neděli představí ve slavné mnichovské Allianz Areně, kde změří síly s TSV 1860 München.  Domácí jsou v tuto chvíli na předposledním místě, akutně ohrožení sestupem do třetí ligy.

V podzimním utkání se více dařilo Norimberku, který doma vyhrál 2:1, když obě své branky vstřelil v rozmezí tří minut v prvním poločase – nejprve se trefil Schöpf ve 14. minutě a o tři minuty později Sylvestr.

Právě slovenský reprezentant Jakub Sylvestr má proti nedělnímu soupeři výbornou bilanci - v posledních pěti utkáních vstřelil mnichovským čtyři branky.

Očekává se start dvou českých fotbalistů – Ondřeje Čelůstky a Ondřeje Petráka. Pro prvně jmenovaného to může být třicátý start za 1. FCN. Norimberk již nemá šanci postoupit, přesto bude chtít navázat na poslední domácí výhru nad Braunschweigem.

"V týdnu jsme slyšeli, že na tento zapas je téměř vyprodáno, což je v Alianz aréně něco naprosto úžasného. Mnichovu jde o bytí a nebytí v soutěži a my budeme mit  o motivaci postaráno díky atmosféře a také tomu, že se vlastně jedná svým způsobem o derby. Samozřejmě nedáme Mnichovu nic zadarmo, budeme chtít navázat na povedené výkony a hlavně výsledky z posledních 3 zápasů a uspět i tady," uvedl před zápasem Ondřej Čelůstka.

 

Utkání se hraje v neděli 17. května v Allianz Areně od  15:30.

Foto: CZECH 4 SPORT

Partneři: