Ondra musel v Lyonu vystřídat

Na utkání v UEFA Europa League v Lyonu nebude Ondra Čelůstka vzpomínat v dobrém, když musel už v šesté minutě utkání vystřídat kvůli zranění. Sparta nedokázala favoritovi čelit tak dobře jako v prvním zápase a prohrála nakonec 0:3. Všechny branky padly v druhém poločase.

V příštím kole čeká Spartu souboj ve Skotsku na Rangers FC, hrát se bude 25. listopadu.

Ondra kvůli zranění přijde o následující reprezentační sraz, ve kterém se český národní tým utká s Kuvajtem v Olomouci a s Estonskem právě v Praze na Letné.

Lyon - Sparta 3:0 (0:0)

Branky: 61. I. Slimaní, 63. I. Slimaní, 90. K. Ekambi
Lyon: A. Lopes - S. Diomande, D. Da Silva, J. Denayer, S. Henrique - X. Shaqiri, M. Caqueret (67. B. Guimaraes), T. Mendes - R. Cherki (82. B. Barcola), I. Slimaní (67. L. Paquetá), H. Aouar (67. K. Ekambi)
Sparta: F. Nita - T. Wiesner, F. Panák, O. Čelůstka (6. A. Vindheim), D. Hancko - J. Pešek (67. M. Pulkrab), D. Pavelka, L. Krejčí 1999, M. Sáček (67. B. Dočkal), L. Haraslín (82. A. Karabec) - M. Minčev