Aktuality
P2050251.jpg

Sparta vyhrála derby!

Ondra Čelůstka slaví svojí první výhru v derby! Stejně jako v zápase proti Rangers Sparta zvítězila na svým pražským rivalem 1:0 a zakončila tak hodně vydařený týden. Stejně jako ve čtvrtek rozhodla o třech bodech v prvním poločase, kdy byl vyloučen  Aiham Ousoo a z následného přímého kopu se trefil další slovenský hráč v rudém dresu - tentokrát to byl Lukáš Haraslín.

Ondra znovu svým velice sebevědomým a jistým výkonem pomohl Spartě k udržení čistého konta a hlavně ukončení dlouhé série bez výhry v derby. Navíc Sparta ukončila dlouhou sérii sešivaných bez prohry - 54 utkání. 

Ondru teď čeká reprezentační sraz a zápasy proti Walesu a Bělorusku. Do Fortuna:ligy se vrátí duelem v Ďolíčku proti FK Pardubice.

 

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 1:0 (1:0)

Branka: 42. Haraslín.
Rozhodčí: Berka - Hájek, Kříž - Franěk (video).
ŽK: Pavelka, Dočkal, Sáček, Nita - Ousou, Köstl (asistent trenéra), Kuchta, Krmenčík, Bah, Trpišovský (trenér), Traoré, Bořil.
ČK: 41. Ousou.
Diváci: 17.093.

Sparta: Nita - Wiesner, Panák, Čelůstka, Hancko - Pešek, Pavelka, Sáček, Hložek (89. Pulkrab), Haraslín (73. Polidar) - Minčev (65. Dočkal). Trenér: Vrba.

Slavia: Mandous - Masopust (76. Traoré), Ousou, Holeš, Bořil - Samek (46. Stanciu), Ševčík - Bah, Lingr (65. Olayinka), Schranz (76. Krmenčík) - Kuchta (62. Plavšič). Trenér: Trpišovský.

Partneři: