Aktuality
celda.jpg

Ondra hrál proti Brondby a děkuje všem za podporu!

"Po více než dvou měsících jsem zase dodal tělu adrenalin a jsem zpět, děkuji všem za podporu," vzkazuje Ondra Čelůstka svým fanouškům po té, co se vrátil do ostrého zápasu. A byl to povedený návrat, Ondra vyztužil obranu Sparty v úvodním zápase UEFA Evropské ligy proti Brondby a pomohl udržet čísté konto! V deníku Sport si za svůj výkon vysloužil známku 6.

"Byla to delší doba, kdy jsem chyběl, proto jsem se snažil nachystat už od začátku týdne, jak nejlépe to šlo. Myslím si, že celkem jsem to zvládnul, i když v závěru druhého poločasu už to bylo náročné. Jsem rád, že jsem to odehrál celé a že jsme dneska odvedli slušný, odpracovaný výkon celého mužstva," uvedl Ondra po zápase pro klubový web Sparty.

"Gól jsme nedostali, je škoda, že jsme nedali branku, šance jsme měli. Ale bod bude mít ve skupině svoji váhu," dodal reprezentační stoper.

V Evropské lize čeká Spartu ve druhém hracím dnu domácí zápas proti Rangers FC.

Ondrovi blahopřejeme k návratu a věříme, že teď už to bude jako v dobách, kdy jsme sledovali jeho výkony v turecké lize - po zraněních ani památky!

Brøndby IF – AC Sparta Praha 0:0

ŽK: Rosted – Souček, Čelůstka, Pavlović. Rozhodčí: Stavrev – Kostadinov, Lika (všichni Makedonie. Diváci: 18867.

Brøndby: Hermansen – Rosted (75. Borkeeiet), Maxsö, Tshiembe – Bruus, Frendrup, Radošević, Slimane (69. Cappis), Mensah (85. Gammelby) – Uhre (69. Divković), Hedlund (75. Pavlović).

Sparta: Nita Wiesner, Čelůstka, Hancko, Polidar (38. Vindheim) Pešek, Pavelka, Souček, Sáček (90. Drchal), Haraslín (64. DMK) Hložek.

Partneři: