Sparta na Rapidu vedení neudržela

V prvním utkání 2. kvalifikačního kola UEFA Champions League ve Vídni Sparta proti Rapidu neudržela vedení po velice slibně rozehraném prvním poločase a nakonec o branku prohrála. Sparťanskou branku vstřelil Ladislav Krejčí mladší, za Rapid se ale v rozpětí osmi minut po přestávce prosadil dvakrát Knasmüller.

Ondra Čelůstka do utkání kvůli svému zranění nezasáhl.

Odveta se hraje v Praze na Letné ve středu 28.července od 20:30.

SK Rapid Vídeň – AC Sparta Praha 2:1 (0:1)

Branky: 3. LK37 – 63. a 71. Knasmüller. ŽK: Ullmann, Wimmer, Stojković – Štetina, Hancko. Rozhodčí: Gözübüyük – Balder, Bluemink (všichni Nizozemsko).

Rapid: Strebinger – Stojković, Hofmann, Wimmer, Ullmann – Arase (64. Fountas), Ljubičić, Petrović (73. Grahovac), Grüll – Kara, Knasmüllner (87. Schick).

Sparta: Nita – Vindheim, Štetina, Hancko, Højer – Wiesner (83. Karlsson), Pavelka, LK37, Dočkal (83. Karabec), Laco Krejčí (70. Pešek) – Hložek.