Aktuality
2UoUGaox.jpg

Ondra inicioval podporu postiženým tornádem na Moravě

Hráči a realizační tým české fotbalové reprezentace upřímně poděkovali všem členům Integrovaného záchranného systému (IZS), kteří pomáhají s řešením naléhavé situace na jižní Moravě. Všichni se také rozhodli finančně podpořit všechny, která tato událost zasáhla. Přispěli tak na odstranění škod způsobených silnými bouřkami a tornádem v oblasti Hodonína a Břeclavi.

Ze strany národního týmu byla vybrána nespecifikovaná finanční částka, která bude v co nejrychlejším čase zaslána na účet Nadace Via a přispěje na opravu škod.

„Posláním sportovce nejsou prioritně jeho výsledky, ale fakt, že by měl jít vzorem. V tomto smyslu jsme s kluky ani na chvíli neváhali a rozhodli se pomoci i finanční cestou. Nejde tady ale jen o peníze, mělo by zaznít ještě jednou velké DÍKY všem, kteří nyní pomáhají v oblasti Hodonína s odstraňováním škod, a kteří jsou také psychickou podporou všech zasažených lidí v této nelehké situaci,“ řekl k situaci Ondra, který je iniciátorem pomoci v národním týmu.

Reprezentanti i členové realizačního týmu chtějí jít příkladem a inspirovat další, aby, pokud mohou, také přispěli. Ať už skrze konto Nadace Via nebo i dalších sbírek, jako je ADRA, Diecézní charita Brno atd.

 
 
Foto: Česká fotbalová reprezentace
Partneři: