Aktuality
celdavezline.jpg

Vítězný návrat do Zlína

Po 11 letech, 9 měsících a 10 dnech se Ondra Čelůstka vrátil na zlínskou Letnou, kde fotbalově vyrostl. Navíc za klub nastupoval jeho otec i bratr. A byl to radostný návrat. Sparta potřetí pod vedením trenéra Pavla Vrby zvítězila, tentokrát 3:0. 

Branky vstřelili Karabec, Hancko z penalty a Kozák. První branka padla po akci Pavelky a Krejčího se trefil Karabec. O šestnáct minut později přidal druhou branku z penalty Hancko. Po přestávce padla už jen jedna branka, jejím autorem by Kozák, který potrestal chybu brankáře Dostála. 

Sparta stáhla ztrátu na první příčku na sedm bodů. V dalším kole se představí na Letné, kde v rámci 21. kolo přivítá Příbram, hraje se v neděli 28. února od 18:30.

 

FC Fastav Zlín – AC Sparta Praha 0:3 (0:2)

Branky: 20. Karabec, 36. Hancko (pen.), 50. Kozák. 

Zlín: Dostál – Cedidla, Simerský, Buchta, Matejov (64. Fantiš) – Jawo, Hlinka (46. Drame), Conde, Janošek, Janetzký (64. Martinez) – Poznar (87. Toutou).

Sparta: Nita – Wiesner, Vitík, Čelůstka, Hancko – Plavšić (89. Hanousek), LK37, Pavelka, Karabec (77. Souček), Laco Krejčí (89. Polidar) – Kozák (85. Novotný).

Foto: Twitter Sparty

Partneři: