Velký obrat v Olomouci

První zápas pod novým trenérem Pavlem Vrbou byl pořádné drama - Sparta prohrávala po 48. minutách 0:2, nakonec ale dokázala zápas otočit ve svůj prospěch - díky dvěma penaltám, které proměnil Karlsson a jedné brance Krejčího. Navíc brankář Florin Nita chytil penaltu!

Ondra Čelůstka opět odehrál celých devadesát minut. Trenér Vrba vrátil Spartu do rozestavení se čtyřmi obránci, Ondra hrál na stoperu s Vitíkem.

Sparta je v tabulce na druhém místě, na první příčku ztrácí deset bodů.

V dalším kole hostí Sparta doma na Letné Karvinou, hraje se v neděli 14. února, výkop byl vzhledem k očekávanému počasí posunut na 16 hodin.

SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 2:3 (1:0)

Branky: 9. Daněk, 48. Gonzalez – 57. Laco Krejčí, 67. a 90+3 Karlsson (obě z pen.). ŽK: Hubník, Gonzalez, Greššák – LK37. Rozhodčí: Franěk – Blažej, Dresler.

Olomouc: Mandous – Sladký, Hubník, Beneš, Vepřek (32. Zmrzlý) – Zahradníček (80. Látal), Greššák, Daněk, Breite, González – Chytil (90. Poulolo).

Sparta: Nita – Sáček, Vitík, Čelůstka, Hancko – Karlsson, LK37, Pavelka (58. Karabec), Dočkal (90.+5 Souček), Laco Krejčí (63. Plavšić) – Juliš (63. Kozák).