Aktuality
medove.jpg

Ondra musel střídat v úvodu utkání, Sparta s Libercem remizovala

Poslední utkání letošního roku skončilo pro Ondru Čelůstku předčasně - v úvodu utkání uklouzl jeho spoluhráč Dávid Hancko tak neštastně, že se srazil právě s českým reprezentantem. Ondra ještě zkusil se zraněním hrát, ale po chvilce musel vystřídat. 

Utkání nakonec skončilo 1:1. Bořek Dočkal neproměnil penaltu, liberecký Mara ano. Ovšem penalta proti Spartě byla více než podivná, byla nařízena za to, že Michal Sáček sáhl na míč v době, kdy se snažil pomoci otřesenému gólmanovi Florinu Nitovi a rozhodčí přesto, že sparťanský brankář hodnou chvíli ležel na zemi, nepřerušil hru. Takové penalty se jen tak nevidí a mnozí fanoušci se nad ní právem podivují. 

Konečný stav nakonec určila branka Lukáše Juliše.

Ondrovi přejeme, aby si smůlu, která ho poslední dobou provází, už konečně vybral a hlavně se brzo uzdravil!

Sparta přes krátkou zimní přestávku zůstane na třetím místě tabulky, jarní část začne již 16. ledna zápasem na Baníku Ostrava.

AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec 1:1 (0:1)

Branky: 48. Juliš – 32. Mara (pen.) ŽK: Juliš, Dočkal, Souček, Pavelka – Hilál, Kačaraba, Sadílek, Hoftych (trenér). Rozhodčí: Marek – Moláček, Hrabovský.

Sparta: Nita – Sáček, Čelůstka (7. Polidar), Hancko, Matěj Hanousek – Vindheim (66. Karlsson), Souček, Pavelka, Dočkal, Plavšić – Juliš.

Liberec: Nguyen – Koscelník, Jugas, Kačaraba, Mikula – Pešek, Sadílek, Mara, Matoušek (37. Beran, 82. Rondić), Mosquera – Hilál (54. Rabušic).

Foto: sparta.cz

Partneři: