Aktuality
monokl.jpg

Hecování s bráchou už proběhlo

Ondra Čelůstka před zápasem s Pardubicemi poskytl rozhovor video magazínu Sparty. Do utkání půjde s monoklem nad okem, který si pořídil při srážce s Janem Klimentem v posledním vítězném zápase na Slovácku.

"Není to nic, co by mě omezovalo," řekl ke svému předvánočnímu image. "Pocity jsou jinak příjemné, máme tři body ze zápasu proti nepříjemnému soupeři navíc z jeho hřiště, nebylo to jednoduché, ukázala se síla týmu, který otočil nepřiznivý stav," uvedl Ondra.

A hecování se svým bratrem Tomášem už také proběhlo. "Nějaká ta zpráva už padla, bude to v rodině teď vyhecované," usmívá se reprezentační stoper, ale hned dodává: "Oba se na to ale těšíme, nikdy jsme si na profi úrovni spolu nebo proti sobě nezahráli, takže jak říkám, těšíme se na to moc."

Ondra také zhodnotil sílu soupeře. "Viděl jsem je hrát ve druhé lize minulý rok, kdy jsem byl osobně na třech zápasech v Pardubicích. Tým je zdravý, mají dobrý charakter, sešli se tam kluci, kteří si rozumí a vyhoví si  na hřišti, pomáhají si. Je to pro každého soupeře nepříjemný, běhavý a nebojácný tým. Nesou si formu z druhé ligy do té první a prokazují, že i bez velkých jmen se dají dělat body díky týmovosti."

Ondra ale s žádnou další ztrátou nepočítá. "Máme tři zápasy, chceme devět bodů a honit první místo, co to jde. To je jednoznačný cíl."

Zápas Sparty s Pardubicemi má výkop ve středu 16. prosince v 16 hodin.

Partneři: