Aktuality
lille.jpg

Vzpomínky na Lille se nevylepšily

Když nastoupil Ondra Čelůstka v Lille s Trabzonsporem v Lize mistrů, utkání nedohrál kvůli zranění hlavy, bohužel ani další zápas v tomto městě, tentokrát se Spartou, nedopadl dobře. Ondra uviděl v druhém poločase dvě žluté a ta ně samozřejmě i červenou kartu. Vy, kteří sledujete naše stránky, víte, že je to asi poprvé, kdy o takové situaci píšeme. 

Sparta i v deseti šla do vedení, ale v závěru dvakrát inkasovala a přišla o naději na postup z těžké skupiny. Nezbývá než Ondrovi i ostatním popřát více štěstí v  297. derby a v posledním zápase UEK proti AC Milan. Do něj Ondra bohužel kvůli automatickému trestu za ČK nezasáhne.

Lille OSC – AC Sparta Praha 2:1 (0:0)

Branky: 80. a 84. Ylmaz – 71. LK37. ŽK: Bradarić, André, Botman – Dočkal, Laco Krejčí, Čelůstka, LK37. ČK: 65. Čelůstka Rozhodčí: Fernández – Sobrino, Porrasová (všichni Španěl.)

Sparta: Nita – Plechatý, Čelůstka, LK37 – Vindheim, Souček (81. Trávník), Pavelka, Dočkal (89. Karabec), Laco Krejčí (89. Minčev) – Karlsson (46. Plavšić), Juliš (81. Hanousek).

Lille: Maignan – Djaló (77. Weah), Fonte, Botman, Bradarić (85. Mandava) – Araújo (68. Ikoné), Xeka, André (85. Soumare), Bamba – David, Yazıcı (77. Yazici).

 

 

Partneři: