Ondra nahrál na třetí branku Sparty, výhru slavil i bratr Tomáš

Velice úspěšný den má za sebou Ondra Čelůstka i jeho bratr Tomáš. Ve druhém kole FORTUNA:LIGY Sparta zvítězila nad Sigmou Olomouc 3:0 a Ondra si připsal asistenci na třetí branku Libora Kozáka. V 89. minutě na přední tyči velice šikovnou patičkou prodloužil Dočkalův centr z rohového kopu do vápna, kde číhal útočník Sparty a zpečetil vítězství. První dva góly vstřelil ještě v prvním poločase Lukáš Juliš. Sparta tak má před reprezentační přestávkou plný počet bodů a skóre 7:1.

Fanoušci Sparty si také mohli přečíst v zápasovém magazínu velice zajímavý rozhovor s Ondrou. Jeho elektronická verze je dostupná na webu sparta.cz.

Na neděli bude s radostí vzpomínat i Ondrův bratr Tomáš, protože si jeho FK Pardubice připsaly první vítězství po návratu do ligy - v Ďolíčku porazily Teplice 2:1. Tomáš odehrál stejně jako Ondra celý zápas.

Ondru čeká v pondělí reprezentační sraz.

Sparta Praha - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)

Branky: 37. a 45. Juliš, 89. Kozák (asistence Čelůstka)

Sparta: M. Heča - L. Štetina, O. Čelůstka, D. Lischka - A. Vindheim, M. Sáček (90. M. Trávník), B. Dočkal (90. F. Souček), L. Krejčí 1999, M. Hanousek - A. Hložek (81. A. Karabec), L. Juliš (75. L. Kozák)