Antalyaspor skončil na 9. místě

Turecká liga skončila, Antalyaspor skončil se 45 body a vyrovnanou bilancí 11-12-11 na 9. místě, což je určitě vzhledem k problémům hlavně v části soutěže na začátku roku úspěch. V posledním utkání proti Galatasaray hrál Antalyaspor 2:2. Ondra do závěrečných kol soutěže už nenastupoval. Celkem si připsal v Super Lig 24 startů, z toho 23 v základní sestavě.

"Po tom, co jsme byli hlavně v lednu úplně dole, musíme brát deváté místo jako úspěch," ohlédl se za sezonou Ondra Čelůstka.

Antalyaspor - Alanyaspor 1:0 (1:0)

Branka: 22. Jahovič

Antalyaspor si v neděli připsal další výhru, když v místním derby porazil v domácím prostředí Alanyaspor. O vítězství rozhodl ve 22. minutě útočník Jahovič. Antalyaspor se posunul na devátou příčku.

Ankaragucu - Antalyaspor 0:1 (0:0)

Branka: 90.+4. Jahovič

O cenném vítězství rozhodl znovu v nastaveném čase Jahovič.

Antalyaspor - Galatasaray 2:2 (1:0)

Branky: 19. Kulembe, 90.+4. Leschuk - 58. Saracchi, 65. Belhanda (pen)

Antalyaspor v utkání vedl, nakonec ale musel jako v předchozím utkání v poslední minutě nastavení zachránit bod Leschuk.