Remíza proti bývalému klubu z čela tabulky

31. kolo turecké Superligy nabídlo souboj s Ondrovým bývalým klubem, Trabzonsporem. Ten se na druhém místě tabulky dotahuje na vedoucí Basaksehir, se kterým se Ondra a jeho spoluhráči utkali v minulém kole a podlehli mu 0:2.

Podobný výsledek se v Trabzonu nekonal a hosté si tak po remíze 2:2 odvezli alespoň bod. Skóre zápasu otevřel již v úvodu záložník Antalyasporu Akyol, který se prosadil z pokutového kopu. Branky z penalty se diváci v první půli dočkali hned třikrát. Akyolovu trefu poté doplnily dvě branky domácího Sosy.

Jediná branka ze hry přišla ve druhém poločase z kopačky střídajícího Kurtuluse. Ten v 66. minutě dostal od Sangareho přesnou přihrávku patičkou a následně balon uklidil k tyči Cakirovy branky, čímž vyrovnal na konečných 2:2.

Šest kol před koncem soutěže se Antalyaspor nachází s 38 body na 10. místě tabulky. Ondra do utkání nenastoupil.

Trabzonspor - Antalyaspor 2:2 (2:1)

Branky: 15. Sosa (pen.), 43. Sosa (pen.) - 9. Akyol (pen.), 66. Kurtulus Žluté karty: Campi - Sari, Amilton, Mukairu, Akyol, Albayrak

Trabzonspor: Cakir - Pereira, Turkmen (79. Hosseini),  Campi, Novák - Ndiaye (65. Guilherme), Parmak - Omur, Sosa, Ekuban (65. Nwakaeme) - Sorloth

Antalyaspor: Boffin - Sangare, Sari, Kudryashov, Albayrak (90. Dursun) - Balci, Akyol - Amilton, Sinik (71. Chico), Mukairu (58. Kurtulus) - Blanco