Basaksehir udeřil dvakrát v závěru

První tým tabulky turecké ligy Istanbul Basaksehir si odvezl z Antalyasporu tři body za vítězství 2:0. Obě branky padly v druhém poločase.

Skóre mohli otevřít v průběhu první půle domácí, šance měli Podolski a Jahovič, brankář Gunok ale míč za svá záda nepustil. V druhém poločase se v 71. minutě prosadil senegalský útočník Demba Ba, který si udělal v pokutovém území místo na zakončení a šajtlí poslal míč o tyč do branky.

V poslední minutě nastavení pak přidal druhou branku Eljero Elia, který střídal už v průběhu nastavení. Antalyaspor měl ale před tím dobrou šanci na vyrovnání.

Ondra Čelůstka naskočil do zápasu v 57. minutě, když střídal stopera Guluma. Další zápas čeká Antalyaspor už ve středu, kdy od 17:30 hraje na Trabzonsporu, kde Ondra v minulosti působil. Po první týmu tak Ondrův tým bude čelit také druhému klubu v pořadí.

Antalyaspor - Basaksehir 0:2 (0:0)

Branky: 71. Demba Ba, 90.+7. Eljero Elia

Antalyaspor: Boffin - Sari, Gulum (57. Čelůstka), Akyol, Kudryashov - Kulembe (45.+1 Chico), Balci - Gumus, Podolski, (72. Leschuk), Silva - Jahovič

Basaksehir: Gunok - Caicara, Škrtel, Epueranu, Clichy - Topal, Kahveci (90.+1) Eljero Elia - Gulbrandsen (59. Robinho), Crivelli, Ozcan (80. Inler) - Ba (90.+1 Ponck)