Antalyjští si zahrají semifinále tureckého poháru

Fotbalisté Antalyasporu postoupili v tureckém poháru mezi čtyři nejlepší celky. V odvetném utkání na hřišti Sivassporu, který se nachází na čele tabulky nejvyšší turecké soutěže, dokázali remizovat 1:1, a tak po úvodním domácím duelu (0:0) postupují díky brance vstřelené venku.

Do šaten šli Ondrovy spoluhráči za nepříznivého stavu, když se v 31. minutě trefil domácí Oztekin a poslal tak tým ze Sivasu do vedení 1:0. Ve 49. minutě odpověděl vyrovnávací brankou křidelní záložník Sinik a vystřelil tak antalyjskému celku postup.

Ondra do zápasu nezasáhl kvůli nemoci. Další utkání čeká Antalyaspor v pondělí 17. února, kdy se na domácí půdě střetnou s týmem reprezentanta Davida Pavelky (Kasimpasa).

Sivasspor - Antalyaspor 1:1 (1:0)

Branky: 31. Oztekin - 49. Sinik  Žluté karty: Yesilyurt, Ciftci, Yandas - Gulum, Sari, Kaplan, Amilton

Sivasspor: Vural - Aksoy (87. Papp), Camara, Appidangoye, Ciftci - Claudemir (64. Yesilyurt) - Fernando (77. Erdal), Arslan, Yandas, Oztekin - Yatabare

Antalyaspor: Kaplan - Balci, Sari, Gulum (46. Kudryashov), Albayrak - Alpsoy (46. Fredy), Akyol - Amilton, Charles, Sinik (64. Mukairu) - Blanco