Bezbranková remíza proti Konyasporu

Antalyaspor se v rámci 20. kola turecké Superligy utkal s Konyasporem, který se nachází o příčku nad ním (na 14. místě) a ztrácí na něj jeden bod. Utkání nakonec skončilo bez branek a pozice obou týmu v tabulce tak zůstala neměnná.

Ondra odehrál celé utkání na jeho obvyklé pozici středního obránce. Utkání neprovázelo příliš šancí. Dvakrát se v brankové příležitosti ocitli hráči hostů. Nejprve ve 27. minutě zahráli rohový kop, ze které hlavičkoval směrem na branku Aničič. Jeho prudkou hlavičku musel na brankové čáře odkopávat domácí bránící hráč. Poté šel v 60. minutě sám na brankáře Boffina Róbert Mak, nová posila ze Slovenska však tváří tvář belgickému gólmanovi neuspěla a netrefila branku.

Po předchozí výhře 3:0 se dokázali Antalyjští vymanit ze sestupových pozic, a tak se prozatím drží na 15. místě tabulky. Příští utkání odehrají znovu doma a to již 6. 2. od 18:30 středoevropského času. Jejich soupeřem v úvodním zápase čtvrtfinále tureckého poháru bude Sivasspor, který momentálně vede nejvyšší tureckou soutěž.

Antalyaspor - Konyaspor 0:0

Žluté karty: Balcı, Sari, Charles

Antalyaspor: Boffin – Balcı, Sari, Čelůstka, Kudrjašov – Chico – Gümüs (80. Sinik), Fredy, Kurtulus (69. Charles), Mukairu – Blanco (64. Amilton)

Konyaspor: Kirintili – Guilherme, Aničić, Ay, Şahiner – Milošević, Jönsson, Findikli, Šengelia (74. Hurtado) – Miya (56. Mak), Thuram (85. Bajić)