Prohra na hřišti Galatasaraye

Ondrův Antalyaspor odehrál poslední utkání v letošním kalendářním roce. Soupeřem mu na istanbulském domácím stadionu byl tamní věhlasný Galatasaray. Vstup do utkání Tomasovým svěřencům příliš nevyšel a během devadesáti minut inkasovali pět branek.

Již v 10. minutě zahrávali domácí penaltu, kterou proměnil střelec Radamel Falcao. Ten o pár minut později přidal druhou branku a v závěru první půle padl nešťastný sražený vlastní gól, který bohužel patří Ondrovi. Hráči Galatasaraye poté v závěru utkání přidali ještě dvě branky a zpečetili tak výsledek 5:0.

Antalyjské nyní čeká krátká (přibližně třítýdenní pauza) a 15. ledna se opět vrátí do boje proti Goztepe, se kterým doma odehrají úvodní duel osmifinále poháru.

Galatasaray - Antalyaspor 5:0 (3:0)

Branky: 10. Falcao (pen.), 28. Falcao, 37. Čelůstka (vla.), 82. Babel, 89. Antalyalı Žluté karty: Lemina, Muslera - Sinik, Özmert, Çamdal, Sangaré

Galatasaray: Muslera – Mariano, Marcão Teixeira, Donk, Nagatomo (87. Taşdemir) – Seri – Fígúlí (76. Babel), Lemina, Antalyalı, Bayram – Falcao (83. Büyük).

Antalyaspor: Boffin – Sangaré, Čelůstka, Dursun (46. Mukairu), Çamdal – Chico – Amilton, Akyol, Özmert (90. Kurtulus), Sinik (79. Fredy) – Blanco.