S Karlsruherem remíza 1:1, Ondra opět v akci

Norimberk po dvou vítězstvích v řadě přivítal na domácím stadionu jednoho z kandidátů na postup. Tým Ondřeje Čelůstky vstřelil úvodní branku hned z prvního útoku, v závěru první půle ale hosté srovnali. Nerozhodný výsledek vydržel až do konce.

Trenér Weiler udělal ve vítězné sestavě z Düsseldorfu jedinou změnu, místo Schöpfa nastoupil od začátku Füllkrug. Stejně jako v posledním domácím zápase proti Unionu Berlín domácí začali výborně. Už ve 4. minutě otevřel po akci Mlapy a Sylvestra skóre rakouský reprezentant Guido Burgstaller. V poslední minutě prvního poločasu vyrovnal pro změnu japonský reprezentant v dresu Karlsruheru Hiroki Yamada.

Po přestávce už se skóre nezměnilo, oba týmy berou z důležitého zápasu bod.

Třicet tisíc diváků v Grundig Areně sledovalo v akci znovu české trio – Ondru Čelůstku, kapitána Jana Poláka a Ondru Petráka.

V dalším kole hraje 1. FCN znovu doma - v pátek 6.  března od 18:30 s 1. FC Heidenheim 1846, který je na 11. místě.