Antalyaspor sestřelil doma Galatasaray!

Antalyaspor znovu potvrdil, že v jeho nové aréně se mu výjimečně daří – tentokrát to odnesl Galatasaray! U výhry 4:2 nemohl chybět ani Ondřej Čeůlůstka, který patří k základním pilířům sestavy!

Rušný zápas se hrál hned od úvodu utkání – šanci měli hosté, ale o pár minut později mohli být rádi, že rozhodčí proti nim nenařídil penaltu za sražení pronikajícího útočníka ve vápně.

V 15. minutě otevřel skóre – kdo jiný – kapitán Samuel Eto´o. Naběhl si zleva za obranu a přesnou křížnou střelou po zemi prostřelil gólmana Musleru.

Ve 40. minutě hosté vyrovnali – Lukas Podolski si zaběhl na levé křídlo a jeho střílený centr si srazil do vlastní branky Diego Angelo.

Ani po přestávce se diváci nenudili – nejprve přišel ostrý zákrok na Eto´a, ale penalta se znovu nekopala. Kapitán domácích pak vstřelil svoji druhou branku. Na televizních záběrech se zdálo, že zahrál rukou, branka přesto platila.

O deset minut později Bulut Umut srovnal na 2:2. Pak už ale dali branky jen domácí. Podolski svoje sólo na brankáře Formezziho totiž neproměnil. Navíc Ryan Donk nesmyslně fauloval domácího hráče a dostal červenou kartu.

V 72. minutě Emrah Basan dorazil do prázdné branky přihrávku od Eto´a. V poslední minutě po chytré rozehrávce přímého kopu vstřelil Ridvan Simsek čtvrtou branku a Ondrův tým mohl začít slavit!