Antalyaspor rozstřílel Bursaspor!

Antalyaspor zabral v pravý čas a odnesl to Bursaspor, který v nové areně v Antalyii inkasoval hned tři branky. Ondra Čelůstka si tak zápas proti svým krajanům Tomáši Sivokovi (hrál celý zápas) a Tomáši Necidovi (střídal v 76. minutě) mohl užít naplno.

První velkou šanci zápasu měl Zeki Yildrim, ale po Eto´ově přihrávce minul z bezprostřední blízkosti levou tyčku. Úvodní branka tak padla až v druhém poločase – po rohovém kopu se míč odrazil k Diego Angelovi, brazilský stoper míč napálil z voleje a trefil pravý horní roh branky – nádherný gól!

Pak už se do střelecké listiny zapsal jen Eto´o. Nejprve k z první z vápna zakončil pohotově po přihrávce hlavou zpoza vápna. Cristóbal Jorquera sice ještě trefil tyč, pak ale minutu před koncem fauloval Jem Paul Karacan, byl vyloučen a Antalyaspor zahrával penaltu. Eto´o ji proměnil až z dorážky, ale to nic nezměnilo na radosti, kterou si Ondrův tým zase jednou užil do sytosti!

Antalyaspor s 31 body poskočil v tabulce na 11. místo. Dalším soupeřem bude v sobotu 18. března od 18 hodin Beşiktaş, který bojuje s Fenerbahce o titul!

"S Bursasporem nám to vyšlo! Potvrdili jsme to, jak jsme doma silní a téměř k nčemu jsme je nepustili. Podařilo se nám udeřit ze standardek. 3:0 je nádherný výsledek, užili jsme si to a teď se musíme koncentrovat na sobotu a na velký zápas na Besiktasi!" radoval se z výsledku Ondra Čelůstka. Se všemi jeho fanoušky držíme nadále palce!

Antalyaspor – Bursaspor 3:0 (0:0)

Branky: 68. a 89. Eto´o, 49. Diego Angelo

Antalyaspor: Mbolhi – Zeki Yildrim (83. Euguene), Čelůstka, Makoun (65. Charles), Yekta Kurtulus, Serdar Ozkan, Ridvan Simsek, Ramon Motta, Diego