Antalyaspor utrpěl vysokou porážku

Antalyaspor podlehl v 8. kole Superligy Genclerbirligi vysoce 0:6. Po dvou posledních utkáních, ve kterých antalyjský tým zvítězil nad v tabulce vysoce postavenými soupeři, se mu zápas proti mužstvu z Ankary nevydařil. Do utkání nevstoupili domácí podle svých představ, když v první jednadvaceti minutovce obrželi hned tři branky. V zápětí obdržel stoper Ozturk červenou kartu, což Antalyaspor ve zbývajících 70ti minutách rozhodně neposílilo. Tlak hostujícího týmu se zvyšoval a do finálního hvizdu dokázal ještě navýšit na konečných 0:6.

Ondra odehrál celé utkání na pozici levého obránce. Příštím soupeřem pro Ondrův tým bude Sivasspor, se kterým změří síly 26. 10.

Antalyaspor - Genclerbirligi 0:6 (0:5)

Branky: 1’ Candeias, 13’ Sio, 21’ Candeias, 37’ Candeias, 42’ Sio, 57’ Stancu Žluté karty: Ozmert, Kaplan - Candeias, Flavio Červená karta: 23’ Ozturk

Antalyaspor: Boffin - Sangare, Ozturk, Angelo, Čelůstka - Charles - Amilton, Akyol (29. Ozkan), Ozmert, Chahechouhe (66. Mukairu) - Gelson (46. Albayrak)

Genclerbirligi: Ozbir - Ozgenc, Flavio, Bjarsmyr, Polomat - Ozdemir (62. Seuntjens) - Sio, Candeias (74. Yilmaz), Sessegnon, Ayite - Stancu (72. Berisbek)