V Goztepe prohra o tři branky

Náročný týden, který prožil Ondřej Čelůstka, skončil v neděli na hřišti Goztepe vysokou prohrou 1:4. Antalyasporu se podařilo odpovědět na úvodní branku domácích z 11. minuty, když Mevlut Erdinc v 18. minutě vyrovnal, další tři branky už dali domácí. Dvě z nich z pokutových kopů vstřelil Deniz Kadah, který do Goztepe přišel právě z Antalyasporu. Navíc v 58. minutě uviděl červenou kartu Charles a Ondrův tým dohrával zápas o deseti.

Antalyaspor před utkáním připomněl památku tragicky zesnulého českého reprezentanta Josefa Šurala. Hráči nastoupili v tričkách s jeho portrétem a na hřiště přinesli také transparent s českým nápisem Jsi v našich srdcích.

Turecká Superlig už také směřuje ke svému konci, zbývají tři kola - v pátek se Antalyaspor utká v domácím prostředí s Bursasporem, výkop je v 19:30.

Goztepe - Antalyaspor 4:1 (2:1)

Branky: 11. a 72. Serdar Guzler, 35. a 66. Deniz Kadah (obě z penalty) - 18. Mevlut Erdinc

Antalyaspor: Boffin - Sangare, Čelůstka, Diego Angelo, Cissokho - Chico - Amilton (73. Amilton), Ozmert, Charles, Fredy (66.Sinik) - Erdinc (78. Doukara)