Aktuality
alanyspor.jpg

Upřímná soustrast rodině Josefa Šurala

V pondělí ráno zasáhla český fotbal smutná a tragická zpráva. Český reprezentant Josef Šural zemřel při nehodě klubového minibusu Alanyasporu, který se vracel z ligového utkání v Kayserisporu.

Jménem Ondry Čelůstky a všech jeho fanoušků vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině Josefa Šurala a jeho přátelům, je to smutná a tragická zpráva. Český fotbal přišel o skromného a skvělého fotbalistu, který mu bude chybět.

"Pořád nemůžu uvěřit tomu, co se za poslední noc stalo. Jsem touto zprávou osobně velice zasažen. Ještě během minulého týdne jsme se s Pepou domlouvali, že se dnes potkáme i s rodinami a užijeme si společné volno po našich víkendových zápasech. Těžko se mi hledají slova. Pepa byl nejen skvělý fotbalista, ale hlavně, jak jsem ho měl možnost poznat, skvělý člověk. Nikdy na tebe nezapomenu, kamaráde! Upřímnou soustrast celé rodině...R.I.P..." uvedl Ondřej Čelůstka na svém instagramovém účtu.

Ondra se také zúčastnil piety, kterou připravil Alanyaspor následující den. "Byl to jeden z nejsmutnějších dnů mého života," povzdechl si. 

Partneři: