Antalyaspor slaví výhru nad Kasimpasou

Antalyaspor slaví výhru nad Kasimpasou 1:0, zisk tří bodů je o to cennější, že Ondrův tým hrál od 43. minuty o deseti, kdy byl vyloučen Chico. Rozhodující branku vstřelil ve 23. minutě Mevlut Erdinc. Ondra Čelůstka odehrál na postu stopera celý zápas. V dresu Kasimpasy se představil další český reprezentant David Pavelka.

"Bylo to šťastné vítězství," přiznává upřímně Ondra Čelůstka. "Od té doby, co jsme šli do deseti, jsme se už jenom bránili, létalo to tam ze všech stran, jeden centr za druhým, ale nějak se nám podařilo udržet čísté konto."

Antalyaspor je s 38 body na sedmém místě tabulky, v sobotu 20. dubna pocestuje na další utkání venku, tentokrát do Akhisaru.

Antalyaspor – Kasimpasa 1:0 (1:0)
Branka: 23. Mevlut Erdinc
Antalyaspor: Boffin – Sangare, Čelůstka, Diego Angelo, Cissokho – Chico, Amilton (88. Yekta Kurtulus), Charles, Ozmert, Fredy – Erdinc (59. Sinik)