Ondra nastoupil proti Brazílii

Ondra Čelůstka nechyběl v základní sestavě české reprezentace ani v druhém zápase tohoto srazu - přípravném utkání proti Brazílii. Ondra odehrál první poločas, po kterém svěřenci Jaroslava Šilhavého vedli 1:0 díky brance Davida Pavelky, po přestávce Ondra musel v 58. minutě vystřídat. Brazilci nakonec vývoj zápasu otočili a v Edneu zvítězili 3:1.

Česká republika - Brazílie 1:3 (1:0)

Branky: 37. Pavelka - 83. a 90. Gabriel Jesus, 49. Firmino. Rozhodčí: Hategan - Sovre, Gheorghe (všichni Rum.). ŽK: Casemiro, Richarlison (Brazílie). Diváci: 19.116.

ČR: Pavlenka - Coufal, Suchý, Čelůstka (58. Kúdela), Novák (46. Gebre Selassie) - Souček, Pavelka (69. Král) - Masopust, Darida (56. Frýdek), Zmrhal (84. Jankto) - Schick (52. Vydra). Trenér: Šilhavý.

Brazílie: Alisson - Danilo, Marquinhos, Thiago Silva, Alex Sandro - Allan, Casemiro (71. Arthur), Paquetá (46. Everton) - Richarlison (63. Neres), Firmino (87. Fabinho), Coutinho (71. Gabriel Jesus). Trenér: Tite.