V Malataysporu prohra o dvě branky

Sobotní zápas se Antalyasporu nepovedl, na hřišti Malatyasporu, který poskočil po zápase na druhé místo turecké ligy, prohrál 2:0. O výsledku rozhodl dvěma brankami v prvním poločase marocký útočník Boutaib. Oba týmy dohrávaly od 72. minutě o deseti po té, co byli vyloučeni Ciftpinar a Diego Angelo. Hosté měli větší držení míče, k dalším bodům to ale nevedlo.

Antalyaspor čeká ve čtvrtek odveta poháru venku proti týmu Darica Gencerbirligi (první zápas skončil 2:2), 24. prosince pak domácí zápas s Fenerbahce, výkop je v 18 hodin, Ondra má tedy o netradiční štědrý večer postaráno.

Yeni Malatyaspor  – Antalyaspor 2:0 (2:0)

Branky: 16. a 34. Khalid Boutaib

Antalyaspor: Boffin – Sangare, Dursun, Diego Angelo, Čelůstka– Chico(46. Vainqueur), Ozmert – Sinik (40. Drole), Maicon, Ozkan – Erdinc (66. Barrada)