Ondra povolán do reprezentace!

Výborná zpráva - Ondra Čelůstka je v nominaci trenéra Jaroslava Šilhavého pro nadcházející zápasy UEFA Nations League na Slovensku a v Ukrajině!!!

"Mám samozřejmě obrovskou radost," vzkazuje Ondřej Čelůstka z Antalyasporu. "Máme před sebou o víkendu velký zápas doma proti Galatasaray, pozvánka do reprezentace je příjemný dárek k tomu a povzbuzení do další práce," dodal Ondra.

Hrát se bude 13. října v Trnavě se Slovenskem a 16. října s Ukrajinou v Charkově.

Ondra má na svém kontě zatím čtyři starty za Českou republiku, v tom prvním vstřelil svůj první gól.

Za všechny Ondrovy fanoušky k nominaci moc blahopřejeme, je vidět, že trpělivost a poctivá práce se vyplácí!

Premiéru v reprezentačním dresu prožil Ondra 15.listopadu 2013 v Olomouci v přípravném utkání proti Kanadě. Už ve třetí minutě také vstřelil svojí první branku. Trenér Josef Pešice ho nechal odehrát celých devadesát minut.

Druhého startu v národním dresu se dočkal 22. března 2017 v Ústí nad Labem, kde nastoupil v přípravném utkání proti Litvě do druhého poločasu a přispěl ke konečnému vítězství 3:0 krásnou asistencí Michaelu Krmenčíkovi na třetí branku.

Třetí start si připsal v přípravném utkání v Belgii 5. června 2017.

Čtvrtý start zaznamenal v přípravném zápase v Kataru proti Islandu, který česká reprezentace vyhrála 2:1. Odehrál devadesát minut. Hrálo se 8. listopadu 2017.