Djemba Ba rozhodl o výhře Goztepe

Dvě branky senegalského reprezentačního útočníka Djemby Ba rozhodly v neděli o vítězství Goztepe nad Antalyasporem 2:1. Antalyasporu se podařilo snížit až v 80. minutě. Bohužel poslední statistikou zápasu byla přímá červená karta pro Ondru Čelůstku po střetu na středu hřiště, kdy zastavoval rychlý protiútok soupeře, při zpomaleném záběru se ale zdála hodně přísná.

Ba se prosadil v prvním poločase po situaci, která zaváněla ofsajdem, druhou branku přidal z dorážky v 74. minutě. Za hosty snižoval v 80. minutě hlavou Doukara. Hosté měli více střel na branku i rohových kopů, důležité body jim to ale nepřineslo.

Pro Antalyaspor je situace nadále složitá, na patnáctém místě má jediný bod náskoku na sestupové příčky. V příštím kole hraje opět venku, tentokrát na hřišti Kasimpasy, která je jedenáctá.

Goztepe - Antalyaspor 2:1 (1:0)

Branky: 36. a 74. Djemba Ba - 80. Doukara

Antalyaspor: Boffin - Čelůstka, Djorou (78. Kurtulus), Diego, Aytac - Gural (72. Jevtovič), Ozmert (88. Alpsoy), Vainquer, Kadah, Bitencourt - Doukara