Tranbzonspor nad síly Antalyasporu

Premiérový start Ondry Čelůstky na novém stadionu Trabzonsporu bohužel nepřinesl jeho Antalyasporu žádné body, když domácí vstřelili tři branky a hosté zůstali jen u neproměněných šancí.

První branka padla čtyři minuty před přestávkou, Yilmaz si zpracoval dlouhý pas za obranu - zdálo se, že byl v ofsajdu, ale hrálo se dál, a pak překonal Ferhata poprvé. Po přestávce měl obrovskou šanci Eto´o, ale sám před brankářem Kivrakem neuspěl, jeho střelu domácí gólman dokázal vyrazit nohou.

Další dvě branky padly v době, kdy Antalysapor už pomalu otevíral hru, jako první se prosadil senegalský útočník N´Doye, dvě minuty před koncem pak z dorážky uzavřel skóre znovu Yilmaz.

Další zápas čeká Antalyaspor v sobotu 9. prosince, kdy doma od 14:30 hostí Genclerbirligi.

Trabzonspor - Antalyaspor 3:0 (1:0)

Branky: 41. a 88. Burak Yilmaz, 58. N´Doye

Trabzonspor: Kivrak - Pereira, Hubočan (89. Sahan), Ďurica (27. Mas), Akbas - Onazi, Yokuslu, Yazici - Castillo (46. Omur), N´Dioye, Yilmaz

Antalyaspor: Ferhat – Čelůstka, Chico, Diego Angelo, Sakib Aytac, Charles, Kurtulus (63. El Kabir), Denis Kadah, Vainqueur, Maicon (89. Karabulut), Eto´o (70. Emre Gural)