Dvě branky kapitána zajistily výhru

Antalyaspor má veledůležitou domácí výhru, v zápase plném šancí díky dvěma brankám kapitána Eto´a zdolal Karabukspor 2:1. Ondřej Čelůstka opět odehrál devadesát minut, měl několik důležitých obranných zákroků, jednou vykopl míč z brankové čáry.

První branka padla hned v úvodu, Eto´ovu ránu brankář hostů vyrazil před sebe, Danilo ale zvládl vrátit odražený míč zpátky z křídla zpětnou přihrávku ke kamerunskému útočníkovi, který byl napodruhé úspěšný. Diváci pak viděli řadu dalších vyložených šancí, tu největší měl znovu Eto´o, ale tentokrát brankář zvládl míč dostat mimo branku.

Po přestávce měli hosté několik příležitostí k vyrovnání, nakonec po hodině hry vyrovnal přesnou hlavičkou Yatabare. Nerozhodný výsledek byl na tabuli ale jen pět minut, Eto´o se dostal do dalšího sóla, tentokrát míč doslova donesl za brankovou čáru a rozhodl o vítězství domácích. Antalyaspor poskočil v tabulce na třinácté místo.

"Bylo to vydřené vítězství, ale v naší situaci velice důležité a přiznám se, že se nám dost ulevilo," okomentoval třetí domácí výhru Ondra Čelůstka.

Ondru teď čeká cesta za reprezentací, poletí na sraz přímo do Kataru.

Antalyaspor – Karabukspor 2:1 (1:0)

Branky: 4. a 65. Eto´o  - 60.Yatabare

Antalyaspor: Boffin - Čelůstka, Chico, Diego, Sakib - Harun, Charles, Deniz – Harun (76.Alpsoy) - Maicon, Eto´o (90. Moestafa), Danilo (71.Menéz)