První výhra, Ondra získal penaltu!

Konečně první výhra! Antalyaspor si připsal poprvé v této sezoně plný bodový zisk, když doma porazil Osmanlispor 3:0. Svůj výrazný příspěvek k tomu přidal také Ondra Čelůstka, po jehož centru zahrál jeden z obránců hostů rukou a Samuel Eto´o následně proměnil pokutový kop.

Druhou branku přidal druhou branku velice aktivní Samir Nasri, který pravačkou ve 41. minutě z dorážky pravačkou elegantním obloučkem přehodil brankáře Karcemarskase.

Mírnou komplikací byla v druhém poločase červená karta po druhé žluté kartě pro Yektu Kurtuluse, který naskočil až v průběhu druhého poločasu, domácí ale díky výbornému zákroku brankáře Ferhata přečkali největší šanci Osmanlisporu a v závěru přidali po vydařeném protiútoku i třetí gól, který dal Maicón po centru Sakiba Aytaca.

Bývalý plzeňský obránce Václav Procházka byl na lavičce náhradníků hostů, do zápasu nezasáhl.